Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Хід будівництва ЖК A136 Highlight House від групи компаній DIM (відео)

 

У житловому комплексі A136 Highlight House, який зводиться групою компаній DIM в центрі столиці, тривають роботи з облаштування фундаменту.
Встановлено 39 буронабивних паль фундаменту висотної частини будівлі, триває армування монолітного ростверку. Також на будівельному майданчику виконується забирка для захисту укосу від осипання і встановлена 31 джет-паля.

ЖК А136 Highlight House від групи компаній DIM – це 33-поверховий будинок бізнес-класу, який зводиться в діловому центрі Києва. Поруч розташовані торгові та бізнес-центри, парки, ресторани, навчальні, дитячі, спортивні та медичні установи.У 5 хвилинах ходьби знаходиться станція метро «Палац Україна».

У будинку буде навісний вентильований фасад, облицьований з використанням натурального каменю, просторе лобі з високими стелями і дизайнерським інтер’єром, зона відпочинку з відкритим каміном.У квартир, серед яких є апартаменти з власною терасою, буде панорамне скління.

Закрита територія житлового комплексу буде знаходитися під цілодобовим відеоспостереженням.На перших чотирьох поверхах будівлі розташуються офісні приміщення з окремою вхідною групою. Частина приміщень на перших поверхах також відведена під власну інфраструктуру ЖК.

Майбутнім мешканцям комплексу будуть доступні цілодобовий консьєрж-сервіс, FASHION HUB, послуги служб доставки, спортивний клуб, лапомойкі для домашніх тварин, преміальний салон краси, пункт прийому хімчистки, окремий простір для зберігання спортивногоінвентарю. Для власників авто в А136 Highlight House передбачено дворівневий підземний паркінг преміального рівня.

Нагадаємо, що до кінця лютого в житловому комплексі А136 Highlight House діє спеціальна ціна.

Джерело: a136.com.ua

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно