Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Хід будівництва ЖК від групи компаній DIM в червні

 

ЖК «Новий Автограф», Park Lake City, «Метрополіс», LUCKY LAND, A136 Highlight House.
У ЖК класу комфорт + «Новий Автограф», розташованому біля столичного парку «Перемога», тривають монолітні роботи і цегляна кладка в першому будинку. У другому будинку ведеться робота над плитою перекриття над 5 поверхом і вертикальними конструкціями 6 поверху.

Детальніше на сайті ЖК «Новий Автограф».

У житловому комплексі бізнес-класу Park Lake City, який зводиться в одному світлофорі від столиці на 10-му кілометрі Нової Обухівської шосе, триває облаштування фасаду першого будинку.У другому будинку ведеться цегляна кладка на верхньому 4 поверсі, а в третьому будинку монолітний каркас виріс до 3 поверху.

Детальніше на сайті ЖК Park Lake City.

У ЖК класу комфорт + «Метрополіс», який будується на столичних Теремках, тривають фасадні роботи в перших двох будинках. Активно ведуться внутрішні оздоблювальні роботи і монтаж внутрішньобудинкових систем.У третьому будинку тривають монолітні роботи: в першій секції вони ведуться на 11 поверсі, в третій – на 32 поверсі, в другій повністю закінчені. Цегляна кладка досягає 5 поверху в першій секції, 11 поверху в другій і 18 поверху в третій.

Детальніше на сайті ЖК «Метрополіс».

У житловому комплексі LUCKY LAND, який представляє собою цілий міні-містечко в Святошинському районі Києва, ведеться цегляна кладка на рівні 3 поверху в перших двох секціях третього будинку.Монолітні роботи в першій і другій секціях тривають на 6 поверсі, а в третій – на 2 поверсі. У четвертому будинку ведуться фундаментні роботи.

Детальніше на сайті ЖК LUCKY LAND.

У ЖК бізнес-класу A136 Highlight House, який будується в центрі столиці, повністю закінчені пальові роботи. Також будівельники облаштували фундамент під баштовий кран.

Детальніше на сайті ЖК A136 Highlight House.

Джерело: dim-bud.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно