Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Хочуть прийняти мораторій на будівництво в зелених зонах Києва

2270.JPG
 

Мораторій пропонують ввести на 5 років.

Депутат Верховної Ради Володимир Ар’єв пропонує Парламенту ввести 5-річний мораторій на будівництво об’єктів виробничого та невиробничого призначення на окремих об’єктах благоустрою зеленого господарства Києва.

Про це йдеться в законопроекті №1772, зареєстрованому в Раді.

Йдеться про будівництво в скверах, ботанічних садах, парках, лісопарках, рекреаційних зонах, лісах Києва, урочищах з крутими схилами, зелених насадженнях прибудинкових територій, берегозахисних ділянках та водоохоронних зонах, островах Дніпра в межахтериторії Києва.

Прийняття даного законопроекту, на думку автора, зупинить процес подальшої незаконної забудови та знищення насаджень зелених зон Києва, сприятиме розширенню мережі природоохоронних об’єктів і зобов’яже органи місцевого самоврядування здійснити низкуконкретних заходів по збереженню і поліпшенню стану зеленого господарства міста.

Завданням проекту є запобігання масового незаконного будівництва об’єктів виробничого невиробничого призначення, що викликає згубні наслідки для природного середовища, санітарно-гігієнічних і рекреаційних умов життя та здоров’ягромадян Києва.

Раніше повідомлялося, що депутати повернули столиці 18 гектарів зелених зон.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно