Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Холод і поломки: до чого може привести розширення балкона в багатоповерхівці

18019.jpg
 

Люди не розуміють, що конструкції будинку не розраховані на додаткове навантаження, нарікають експерти.
Причиною багатьох проблем в будинку, в тому числі з опаленням, можуть виявитися переобладнані сусідські балкони. “Підвішені в повітрі” квадратні метри стали справжнім головним болем для українців – висотки просто не розраховані на такі навантаження.

Одну з таких будівель в Києві вже називають “цар-балконом”. Спорудження буквально опоясує всю будівлю навколо. Жителі столиці скаржаться, що з таким ставленням до самобудовою до Європи Україні ще далеко.Адже в Європі все балкони повинні виглядати однаково, особливо в старих будинках.

Самовільно збільшені балкони призводять до проблем з опаленням, перш за все у сусідів.Люди не розуміють, що конструкції будинку не розраховані на додаткове навантаження, особливо в панельних будинках. “У нас є приклади промерзання конструкції, коли метал заходить зовні в квартири і в будинку. А промерзання – це зволоження.А зволоження – це грибок і все інше “, – розповідає архітектор Георгій Духовнічній.

Жодним законом в Україні таке будівельне самоуправство не регулюється, зазначає фахівець.Він і його колеги вже з десяток років чекають будівельний кодекс, який би заборонив переобладнати балкони.

Джерело: segodnya.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно