Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Хто буде інвестувати український ринок нерухомості в 2015 році.

3129.jpg
 

Найбільш активними групами покупців в 2015 будуть приватні інвестори, девелопери та інвестиційні фонди.

Збільшення інвестиційної активності на ринку нерухомості можливо в середньостроковій перспективі на тлі подальшої євроінтеграції України. Однак у даний момент серед інвесторів та інших активних гравців ринку переважають песимістичні настрої.Такий висновок можна зробити за результатами дослідження “Нерухомість України 2015: огляд інвестиційних тенденцій”, проведеного компанією EY в січні-лютому 2015 серед гравців ринку нерухомості України.

На думку учасників опитування, найбільш активними групами покупців в 2015 будуть приватні інвестори (43%), девелопери (36%) та інвестиційні фонди (42%). Найбільш активними групами продавців у 2015 році респонденти назвали банки (42%), девелоперів (33%).

“На відміну від попередніх років, більшість (понад 80%) опитаних вважають Україну непривабливим ринком для інвестицій в нерухомість в 2015 році.Безумовно, інвестиційна активність в поточному році буде стримуватися складної економічної обстановки в Україні в цілому, а також тривалим конфліктом в східних регіонах країни “, – розповіла глава консалтингу та аналітики групи з надання консультаційнихпослуг у сфері нерухомості EY в Україні Марина Крестініна.

Тим не менш, додала вона, потенціал українського ринку високий, про що свідчать результати опитувань, проведених у попередні роки.Більш того, дослідження EY цього року показує, що з відновленням економіки, на тлі подальшої євроінтеграції України, інвестиційна привабливість ринку нерухомості буде поступово зростати.

За результатами дослідження можна зробити наступні висновки про інвестиційні тенденції ринку нерухомості України в 2015 році:

Інвестори будуть підходити до вибору нових проектів з більшою обережністю.Помірний інтерес збережеться в сегменті житлової та торговельної нерухомості (в основному для раніше початих проектів) у Києві та містах-мільйонниках.

Зростання кількості угод, а також збільшення середньої суми угоди в доларовому еквіваленті в порівнянні з 2014 роком не передбачається

Трансакціонної активність стримуватимуть обмежений доступ до боргового фінансування, високі процентні ставки, а такожрозбіжності цінових очікувань продавців і покупців

Переважна більшість учасників опитування (91%) не очікують цього року поліпшення доступності кредитування міжнародними фондами та організаціями

Найпоширенішими підходами банків до проблемнихкредитами будуть продовження термінів погашення, реструктуризація боргових зобов’язань, а також стягнення заставного майна

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно