Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Хто повинен платити за капремонт житлових будинків в Україні

7026.jpg
 

15 жовтня в Верховній Раді зареєстрований законопроект №3332 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо фінансування капітальних ремонтів багатоквартирних будинків”.Незважаючи на “широке” назва документа, мова в ньому йде тільки про будинки, які належать об’єднанням співвласників (ОСББ).

У пояснювальній записці до документа наголошується, що в даний час в Україні “в односторонньому порядку узаконений факт передачі співвласникам багатоквартирних будинків права власності на спільне майно багатоквартирного будинку без згоди самих співвласників.Таким чином, держава та органи місцевого самоврядування позбулися вантажу утримання житлового фонду, який у своїй більшості знаходиться в незадовільному стані, переклавши значні витрати на малозабезпечені верстви населення, які переважнопроживають у таких будинках “.

Тому пропонується в законі “Про особливості здійснення права владності в багатоквартирному будинку” записати, що:

передача спільного майна таких будинків співвласникам здійснюється після проведення першого капітального ремонту таких будинків або за згодоюбільшості співвласників;

фінансування таких капремонтів здійснюється на умовах співфінансування за рахунок державного та місцевого бюджетів та міжнародної технічної допомоги, у порядку, встановленим Кабміном;

замовником обстеження будинку іскладання проектно-кошторисної документації є співвласники будинку.

Правки аналогічного змісту передбачається внести також до закону “Про приватизацію державного житлового фонду” та до Житлового кодексу.

Але проблема капітального ремонту в Україні актуальна не тільки для ОСББ. За даними Асоціації міст, в країні 25,5 тис. Житлових будинків, побудованих за проектами перших масових серій.Граничний термін експлуатації більшості з них складає 50 років, тобто, він уже минув або закінчується. Але окремих елементів капремонту (заміни ліфтів, ремонту під’їздів, дахів, фасадів та ін.) Вимагають ще більше житлових будинків. Коштів для цього катастрофічно не вистачає. Наприклад, у Києві в цьому році передбачається здійснити капітальний ремонт всього 556 житлових будинків.

Плануванню (і відповідно фінансуванню) капремонтів присвячене коротке ст.183, яка говорить: “У державних планах економічного і соціального розвитку Української РСР встановлюються завдання виконавчим комітетам обласних, міських Рад народних депутатів, міністерствам, державним комітетам і відомствам Української РСР покапітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться в їх віданні “.

Цей документ діє і зараз, в 2015 році. При такій базової “опрацьованості” питання капремонту житлових будинків практичні проблеми і повинні бути найгострішими.

У реальному житті місцева влада з якихось тільки принципам складають плани капремонтів, намагаються знайти для їх реалізації гроші. Найчастіше все це робиться непрозоро, що надає великі можливості для корупції.

Українські проблеми у цій сфері не унікальні. Всі країни, де відбувається перехід від державної власності на житло до приватної стикаються з ними.У загальному випадку розробляється нормативна база, що визначає порядок проведення капремонтів багатоквартирних будинків; законодавчо визначаються джерела фінансування.У їх число крім державних та місцевих бюджетів входять також пільгові цільові банківські кредити, а в ряді країн – і обов’язкових внески власників квартир. В Україні з цього поки немає нічого.

Проблема капремонтів житлових будинків в Україні не тільки технічна та фінансова, але й ментальна: українці близько 20 років тому отримали можливість стати власниками своїх квартир, але більшість з них поки не навчилося або не хочуть нести відповідальність за це.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно