Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ігор Кушнір особисто перевірив хід будівництва об’єктів Укрбуд

 

Глава правління-президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір провів об’їзд будмайданчиків на лівому березі Києва.За всіма проінспектованим об’єктів, в тому числі і прийнятим від «Укрбуду», президент поставив завдання прискорити темпи виконання робіт, не втрачаючи при цьому заявленої якості.
«Будівництво на кожному майданчику я тримаю під особистим контролем. Одна справа слухати підлеглих, інше – на власні очі переконається у виконанні робіт. Сьогодні був на об’єктах лівого берега, зовсім скоро аналогічні візити будуть і на інші будівництва.Для мене важливо, щоб роботи виконувалися в заявлені терміни. Якщо десь не встигаємо, на те повинні бути об’єктивні причини і я особисто повинен про них знати.Тому рейди на будмайданчики дозволяють не тільки побачити що відбувається, а й почути безпосередньо від робочих, що робиться, чого не вистачає. На сьогоднішній день все будівельники знаходяться в потрібному тонусі, роботи на майданчиках ведуться », – зазначив Ігор Кушнір.

На прийнятому «Київміськбудом» ЖК «Urban park» будівельники працюють в налагодженому режимі. На 1 будинку виконують плиту перекриття 25 поверху, на рівні 21 поверху – цегляна кладка. Робочі приступили до монтажу електромереж. На 2 будинку виконуються вертикальні елементи моноліту 18 поверху.Розпочато роботи з облаштування котловану 5 будинку. Також на майданчик зайшли працівники підрядної організації, які будуть виконувати пальові поля. Вже виготовлені палі для 3 і 5 будинків.Також, продовжуються роботи з підготовки інших ділянок на будмайданчику для виконання робіт за такими черг будівництва.

Житловий комплекс «Twin house» складається з 3-х секцій.На першій триває установка віконних блоків, на 2й будівельники роблять цегляну кладку і облаштовують моноліт парапету даху. Також дах робиться і на 3 секції. У всьому будинку проводиться прокладка сантехнічних труб і внутрішні оздоблювальні роботи.На 1 секції розпочато роботи з облаштування фасаду.

У першому будинку ЖК «Злагода» робітники продовжують виконувати внутрішні оздоблювальні роботи. По дому №2 роботи більше, там облаштовують моноліт на 1-2 секціях на рівні 13 поверху. Також виконується цегляна кладка.

Будівельники продовжують виконувати фасадні роботи і на ЖК «Freedom». Всередині обох секцій ведуться оздоблювальні роботи, робиться проводка пожежної сигналізації та електрики.Крім того, фахівці з сантехнічного пристрою почали роботи по прокладці труб водопостачання.

В активній фазі роботи зі зведення житлового комплексу «Райдужний». Тривають роботи по установці вікон в першому будинку.Усередині будівельники виконують електромонтажні та сантехнічні роботи. Приступили до виконання фасаду. У будинку №2 зроблений моноліт перекриття 15 поверху, виконується цегляна кладка. У третьому будинку також тривають монолітні роботи: зараз вони на рівні перекриття 13 поверху.Цегляна кладка виконується на рівні 4 поверху.

Будівництво комплексу «Star city» ведеться паралельно на 5 будинках. На першому будинку будівельники виконують моноліт на рівні 5 поверху. За 2 і 4 дому робляться палі для подальшого облаштування ростверку.На 3 будинку готовий ростверк, будівництво 5 будинку на етапі котловану.

ЖКК «Урлівська-1» росте вгору. На першому будинку будівельники роблять вертикальні елементи моноліту на рівні 23 поверху, а також виконують цегельну кладку.Будівництво другого будинку монолітом закінчено, кладка виконана на 90%, триває установка вікон. У будинку №3 виконується моноліт парапету даху і цегляна кладка на рівні 23 поверху. За 4 дому тривають монолітні роботи на рівні 14 поверху, кладка – на 11 поверсі.У будинку №5 виконується вертикалі органів моноліту 11 поверху, на 8 поверсі цегляна кладка. У 6 і 7 будинках моноліт робиться на рівні 11 і 7 поверху, а також виконується облаштування зовнішніх і внутрішніх стін.Крім того, вже найближчим часом будівельники розпочнуть робіт з облаштування пальового поля під паркінг.

Активно йдуть роботи і на ЖК «Урлівська-2». На 1 будинку виконаний монолітний каркас на рівні 22 поверху, триває облаштування стін на 13 поверсі.За другим дому моноліт на рівні 17 поверху, цегляна кладка на 12 поверсі. У будинках №3 та 4 моноліт виконаний на 20 і 18 поверхах відповідно. Плюс триває облаштування внутрішніх і зовнішніх стін на 13 і 12 поверхах.У всіх чотирьох будинках триває установка вентиляційних блоків. Крім того, виконуються роботи по розводці стояків опалення, водопостачання, каналізації. На етапі пристрої котловану роботи з облаштування стилобату.

Джерело: kmb.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно