Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

IKEA офіційно підтвердила вихід на український ринок

18485.jpg
 

Шведська мережа IKEA має намір вийти на український ринок протягом 1-2 років. Перший магазин відкриється в Києві. Вперше про плани вийти в Україну IKEA заявила ще в 2005 році.
Шведська мережа товарів для дому IKEA офіційно заявила про плани виходу на український ринок. “На даний момент IKEA підшукує найбільш підходящу бізнес-модель, яка дозволила б компанії реалізувати плани в Києві протягом найближчих одного-двох років.Рішення про подальші кроки буде прийнято виходячи з результатів дослідження ринку і переваг українських споживачів “, – говориться в повідомленні компанії.”Наша компанія представить широкий вибір доступних товарів для будинку в Україні, щоб задовольнити високий попит з боку споживачів”, – сказав Стефан Вановербеке (Stefan Vanoverbeke), менеджер з продажу IKEA Південно-Східна Європа (компанія, яка буде працювати на українськомуринку).

IKEA – транснаціональна корпорація, одна з найбільших в світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому. Повне найменування – “IKEA International Group”. Заснована в Швеції, штаб-квартира знаходиться в місті Лейдені, Нідерланди.

Власниками IKEA Group є INGKA Holding BV і підконтрольні йому структури. IKEA Group є найбільшим в світі рітейлером товарів для будинку з 361 магазином в 29 країнах світу. З 2016 фінансовому році магазини IKEA Group відвідали 783 млн людей.

Джерело: delo.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно