Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

IKEA витіснить дельфінарій “Немо”

17041.jpg
 

Через покупки Вагіф Алієвим “Льодового стадіону” дельфінарію доведеться знайти нове місце.
Дельфінарій “Немо”, розташований за адресою пр. Глушкова, 9, біля станції метро “Іподром”, швидше за все, буде змушений переїхати.Про це ABCnews повідомив глава правління ПрАТ “Мандарин Плаза” Олександр Черницький, коментуючи покупку Вагіф Алієвим спорткомплексу “Льодовий стадіон”.”Так, там є ця ситуація (з наявністю дельфінарію на території” Льодового стадіону “- ABCnews), але ще немає рішення остаточного. Але дельфіни не постраждають в будь-якому випадку. Йдеться про релокації якийсь”, – повідомив Олександр Черницький.

У той же час він запевнив, що дельфінарій залишиться в межах Києва.”Їх хотіли виселити остаточно і безповоротно, а ми не збираємося діяти таким чином, ми говоримо про релокації, дельфіни в Києві залишаться”, – зазначив він, коментуючи неодноразові спроби виселити дельфінарій через його незаконного підключення до комунікацій.

Наскільки далеко переїдуть дельфіни разом з дельфінарієм, Олександр Черницький поки не зміг розповісти. Але припустив, що вони, можливо, переселяться в більш комфортні умови.

При цьому Олександр Черницький підтвердив, що компанія купила “Льодовий стадіон” разом з ділянкою під ним для будівництва ТРЦ, орендарями якого стануть великі міжнародні оператори, і, з великою ймовірністю, IKEA.Частково на купленій ділянці розташований дельфінарій “Немо”.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно