Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Індекс інтересу до заміської нерухомості побив рекорд останніх трьох років

 

У січні 2019 року аналітики зафіксували традиційний різкий зліт інтересу до покупки нерухомості в передмісті Києва.
«По Київській області значення індексу інтересу до покупки житла в січні збільшилася на 20,1% по відношенню до грудня 2018 року. У Києві значення індексу зацікавленості зросла ще стрімкіше – відразу на 29,6%. Така ситуація є звичною для січня.Варто зазначити, що для передмістя значення індексу перевищило максимальне значення за останні 3 роки », – повідомляють в щомісячному огляді ситуації на ринку заміської нерухомості аналітики« Сітіконсалт Кепіталс Компані ».

Проте значення індексу інтересу до покупки столичної нерухомості все ще майже в два рази нижче, ніж рівень привабливості приміських житлових об’єктів.

Оцінка інтересу до покупки житла в передмісті і містах-сателітах в порівнянні з Києвом

Привабливості приміських ЖК сприяють більш низькі в порівнянні зі столичними ціни на первинну нерухомість, а також можливість жити неподалік від Києвав більш екологічно благополучних локаціях в житло більш високої якості і класу.

Високий інтерес інвесторів і покупців до заміської нерухомості дозволяє забудовникам стабільно продавати готові і запускати реалізацію нових об’єктів.

«Протягом січня на ринку нерухомості Київської області були представлені 272 житлові комплекси, які пропонували житло інвесторам і покупцям.У порівнянні з попереднім місяцем були завершені або припинені продажі в 6 ЖК, а в 5 житлових комплексах продажі стартували або відновилися », – повідомили в огляді ринку нерухомості в передмісті Києва аналітики« Сітіконсалт Кепіталс Компані ».

Середні ціни в готових і зводяться приміських новобудовах столиці становлять 13 744 грн. / ²в об’єктах класу «економ» і 15 249 грн. / ²в житлових комплексах і будинках класу «бізнес».Середня вартість одного «квадрата» однокімнатної квартири в готовому будинку в ближньому передмісті Києва площею 45 ² склала 15 421 грн. / М². Це приблизно в два рази дешевше аналогічних об’єктів в Києві.

Джерело: cityconsult.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно