Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Індекс цін на житло в Лондоні впав до мінімуму за 7 років

big_landscape_Dostoprimechatelnosti_Londona
 

Про це повідомило в четвер агентство Bloomberg із посиланням на дані Королівського інституту дипломованих оцінювачів (Royal Institution of Chartered Surveyors, RICS).

Індекс цін на житло по всій Великобританії знизився з 19 в травні до 16 у червні, досягнувши найнижчого показника з січня 2015 року, свідчать дані RICS. Індекс цінових очікувань в короткостроковій перспективі впав до мінус 27, а індекс очікувань щодо цін на 2017 рік – з 54 до нуля.

Дослідження RICS засноване на результатах опитування оцінювачів, яке проводилося з 24 червня, коли було оголошено підсумки референдуму, до минулого тижня. Дані дозволяють вперше побачити вплив Brexit на британський ринок житла, відзначає Bloomberg.

За даними RICS, попит на житлову нерухомість по всій країні в червні впав до найнижчого рівня з середини 2008 року. У наступні три місяці учасники ринку очікують найслабші продажу за останні 28 років. Крім того, вони зафіксували тривале зниження числа нових об’єктів, виставлених на продаж, по всій Великобританії, за винятком Північної Ірландії. Про скорочення числа нових об’єктів RICS повідомили понад 45% оцінювачів, тоді як в травні таких було 31%. Як наголошується в дослідженні RICS, це найрізкіше падіння за свою історію.

Індекс цін на житло по всій країні знизився з 19 в травні до 16 у червні, досягнувши найнижчого показника з січня 2015 року. Індекс цінових очікувань в короткостроковій перспективі впав до мінус 27, а індекс очікувань щодо цін на 2017 рік – з 54 до нуля.

Головний економіст RICS Саймон Рубінсон зазначив, що навіть і без референдуму число угод на ринку житла в другому кварталі цього року, швидше за все, впало б. За його словами, отримані дані дозволяють припустити, що спад на ринку збережеться в найближчі місяці.

Джерело: economics.unian.net

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно