Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Індивідуальне планування – бонус до квартири в новобудові

 

Вибір власної квартири – важливий етап в житті, завжди пов’язаний з великими планами і надіями. Адже затишне комфортне житло – обов’язкова умова щасливого сімейного вогнища.
Як отримати ідеальну квартиру?

Одна з переваг новобудов перед пропозиціями вторинного ринку – можливість підібрати житло з сучасним плануванням або самостійно розпланувати житловий простір в квартирі, з огляду на особливості, потреби та звички членів своєї сім’ї.Цю опцію передбачають багато компаній, провідні житлове будівництво. ЖК «Агам» agam.kiev.ua/ru/ пропонує своїм клієнтам вибір з квартир з сучасної зручним плануванням або переплановує обрану квартиру за проектом покупця.Адже хто краще майбутнього мешканця знає про його потребах і вимогах до квартири мрії? А проводити перепланування готової квартири самостійно після введення житла в експлуатацію – заняття клопітка і затягує початок повноцінного життя в нових оселях.Пам’ятаючи, що клієнтоорієнтованість – це ключ компанії до успіху, AGAM починає піклуватися про інтереси покупця ще на етапі укладання договору на строітельство.Что мешканці найчастіше змінюють у плануванні квартир?

Час, коли в абсолютно однакових будинках на вулиці Будівельників в різних містах перебували комірчини-близнюки, назавжди пішло в минуле.У житлових комплексах, які зводить «Агам», подібний курйоз не сталося б, адже ми розуміємо, що житло має відображати індивідуальність своїх господарів. Проте існують тенденції, які диктують час і сучасні уявлення про комфорт.

Кухня-вітальня. Часто в нових оселях кухня планується як центр квартири, де сім’я буде разом проводити вільний час, приймати гостей, відпочивати у вихідні дні та вечірні години.Відсутність перегородки між кухнею і вітальнею перетворить приміщення в простір, де легко розмістяться великий обідній стіл, дивани, крісла, телевізор і все, що душа забажає.Зону приготування їжі можна відгородити розсувними панелями або стаціонарної стійкою, візуально розділяє простір.

Простора ванна або санвузол. Нерідко в такому варіанті перепланування до ванною приєднується частина площі коридору.Велика площа спільного санвузла дозволяє одночасно розмістити в ньому і ванну, і сучасну душову кабінку. Чи залишиться місце і для шафок для зберігання рушників і засобів гігієни, і для пральної машини, і для сушарки.

Додаткові комори або окрема гардеробна. Просторі службові приміщення також можуть формуватися за рахунок марною площі коридору або ніш.Завдяки наявності таких приміщень в квартирі легко навести ідеальний порядок, розподілити по своїх місцях всі речі. Крім того, в такій квартирі не буде потрібно велика кількість шаф, які будуть займати корисну площу і повинні будуть вписати в інтер’єр.

Можливість отримати бажану планування в обраній квартирі варто обговорити з забудовником на етапі укладання договору.Для досягнення не тільки комфорту, але і безпеки всіх мешканців будинку під час розгляду плану планування будуть враховуватися поверх, матеріали, з яких виготовляються стіни, і розташування несучих стін конструкції, планування житла на верхніх і нижніх поверхах.З урахуванням всіх цих факторів вдається досягти оптимального для клієнта варіанти планування.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно