Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інфляційний стрибок може спричинити перегляд цін на первинному ринку житла – експерт

18540.jpg
 

Інфляційний стрибок може спричинити перегляд цін на первинному ринку житла. Про це сказав Денис Павленко, і. о. начальника відділу продажів міні-міста SVITLO PARK, під час офіційного відкриття відділу продажів даного проекту.
На його думку, «в більшості випадків зростання цін не буде обумовлений збільшенням попиту, по суті, підвищуючи ціну, будівельні компанії просто перестрахують свої ризики в разі ослаблення гривні».«Ні для кого не секрет, що багато київських компанії ціну на свої квартири прив’язують не тільки до стадії будівництва об’єкта, але і до курсу долара США. І існує негласне правило: ціни будуть переглянуті, якщо долар «зробить крок» за позначку 28-29 грн.Уже зараз аналітичні дані по ринку житла свідчать про незначне зростання середніх цін. Компанії, м’яко кажучи, «готують» громадськість до зміни цінової політики », – зазначив він.

Представник SVITLO PARK’а зазначив, що «обмежений попит на житло змусив забудовників знижувати ціни до можливого допустимого рівня». «На сьогоднішній день середня рентабельність будівництва об’єктів економ-і комфорт-класу в Києві не перевищує 25%», – сказав він.

Денис Павленко також звернув увагу на те, що «в 2017 році більшість київських забудовників при 100-процентній оплаті вартості квартири збільшили пропоновані знижки в 2-3 рази: якщо ще в березні максимальна знижка була на рівні 6-7%, то зараз, в напередодні новорічнихсвят, вона досягає і 18-20% ».

За прогнозом Д.Павленко, в разі якщо економічна ситуація в країні буде стабільною, то і цінова політика забудовників буде в руслі 2017 року: «Річне зростання стартових цін в окремих сегментах житла може скласти 5-7%, але це торкнеться тільки найбільш затребуваних проектівкомплексної забудови, що враховують створення повноцінної багатофункціональної інфраструктури ».« Також в наступному році увагу покупців буде прикута до тих проектів, в яких пропонується безвідсоткова розстрочка.Інвестування в такі об’єкти, як, наприклад, новий міні-місто SVITLO PARK, де покупцеві пропонується безвідсоткова розстрочка строком до 2 років, є доброю нагодою стати власником нової квартири », – підсумував Д. Павленко.

Він підкреслив, що мінімальна стартова ціна на квартири в міні-місті SVITLO PARK становить від 17 500 грн / м2.

Довідка

У серпні 2017 року розпочалося будівництво міні-міста SVITLO PARK.Новий житловий комплекс буде розташований на кордоні Печерського і Голосіївського районів столиці, на ділянці 20,2 га (вул. Наддніпрянське шосе, 2-А).Інвестором проекту виступає ПрАТ «ХК« Київміськбуд », замовник будівництва – ТОВ« Еквілібріум Трейд », генеральний підрядник – ТОВ« Укрбуд Інвест ».

Даний проект передбачає будівництво 23 житлових будинків поверховістю від 10 до 26 поверхів.Загальна житлова площа SVITLO PARK’а складе більше 500 000 м2. Площа нежитлових (комерційних) приміщень складе більше 50 000 м2. Загальна кількість квартир SVITLO PARK’а – 7554 площею від 28 до 168,2 м2. Будинки будуються за монолітно-каркасною технологією з утепленням фасадів.

На даний момент ведеться будівництво першої черги ЖК – будинків №1, №2 та №3, – з боку м. Видубичі, планований термін здачі – IV квартал 2019 року.

Проект передбачає створення самодостатньої багатофункціональної інфраструктури, яка включатиме великий супермаркет, спортклуб з басейном, місткі підземний і наземний паркінги, сім дитячих садків, загальноосвітню школу, безлічневеликих магазинів, кафе, ресторани, салони краси, хімчистки, відділення пошти і банків, аптеки, ветклініки, 12 ігрових майданчиків для дітей різних вікових груп, майданчики для вигулу домашніх тварин, алеї, лаунж і барбекю зони, колясочні кімнати і багато іншого.

26 грудня 2017 року почалися продажі квартир в міні-місті SVITLO PARK.

Джерело: svitlopark.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно