Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інфраструктурні витрати складають до 20% вартості м2 житла, – експерт

 

На сьогоднішній день витрати забудовника на створювані об’єкти інфраструктури в споруджуваних житлових комплексах передмістя Києва досягають 20% від вартості м2 житла. Про це повідомив керуючий партнер AVM Development Group Владислав Кононов.
За його словами, зараз багато приміські девелопери намагаються врахувати зрослі вимоги покупців не тільки до якості споруджуваних квартир, а ще й до об’єктів інфраструктури.Так, зокрема, в 2018 році в 50% нових об’єктів в передмісті Києва, територія, що виділяється на інфраструктуру, становить до 15-20% площі забудовується ділянки.«Серед найбільш затребуваних об’єктів інфраструктури варто назвати паркінги, території дозвілля і відпочинку (сквери всередині ЖК, дитячі, спортивні майданчики, а також дошкільні установи).Крім цього важливим є будівництво окремих будинків під продовольчу групу товарів: бажаним вимогою покупців є наявність супермаркету і декількох невеликих магазинів, кафе, ресторанів », – сказав Владислав Кононов.

На думку експерта, в 2019 році особлива увага забудовники передмістя столиці будуть приділяти грамотному плануванню 1-2 поверхів житлових будинків.«При проектуванні перших поверхів, призначених переважно під вбудовані приміщення соціально-побутового призначення, девелопери враховують можливість створення не тільки окремих вхідних груп при дотриманні вимог, що зросли до протипожежноїбезпеки та ін., а ще й звертають увагу на універсальність цього простору.Планування перших поверхів створюються за принципом ‘openspace’, що дозволяє в найкоротші терміни і при мінімальних витратах на ремонт перепрофілювати приміщення в залежності від потреб орендаря », – підкреслив він.

Владислав Кононов зазначив, що витрати девелоперов на інфраструктурні об’єкти досить високі: «Для будівництва ЖК на ділянці в 5 га – а це від 5 до 8 багатоквартирних будинків на 4-9 поверхів, – необхідні вкладення в розмірі близько 7 млн.грн на створення паркінгу та облаштування території ЖК з необхідними об’єктами дозвілля та відпочинку ».

Він також повідомив, що компанія AVM Development Group в 2010-2021 рр. планує інвестувати понад 20 млн. грн в інфраструктуру котеджних містечок «Нова Конча-Заспа De Luxe».Так, наприклад, будуть побудовані аптеки, салони краси, фітнес-центр, кафе, ресторани та ін.

Владислав Кононов нагадав, що «Нова Конча-Заспа De Luxe» буде складатися з 3-х котеджних містечок комфорт і преміум-класу, розташованих на ділянках 6, 15 і 25 га.Буде побудовано понад 100 будинків за фінською технологією площею від 100м2 до 350м2.

Початок будівництва цього проекту заплановано в I кварталі 2019 року.

Владислав Кононов розповів, що за роки діяльності компанії AVM Development Group в об’єкти інфраструктури побудованих і споруджуваних ЖК вже було проінвестовано близько 40 млн. Грн.

При цьому під інфраструктуру споруджуваних житлових комплексів AVM Development Group виділять до 15% території забудовуються земельних ділянок », – сказав він.

Керівник AVM Development Group зазначив, що в 2019 році ще близько 3 млн.грн буде направлено на інфраструктурні об’єкти в споруджуваних ЖК Vlasna, «Нова Конча-Заспа» та «Супутник Теремки».«Планується закінчити облаштування паркувальних зон, прибудинкових територій, в тому числі скверів, а також створення цілого ряду дитячих і спортивних майданчиків», – підсумував Владислав Кононов.

Довідка

Будівельно-інвестиційна компанія AVM Development Group була заснована в 2012 році. Головною спеціалізацією компанії є будівництво приміських житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою і зручним місцем розташування.

AVM Development Group реалізує комплексні будівельні проекти «під ключ»: від концепції ЖК, до здачі його в експлуатацію. У компанії створено: власне архітектурне бюро, генпідрядна організація, служби замовника і обслуговування нерухомості.

За роки діяльності компанії було побудовано більше 80 об’єктів житлової забудови в передмісті Києва площею понад 80000 м2.

За підсумками 2018 року компанія AVM Development Group було введено в експлуатацію 3 багатоквартирних будинки в ЖК Vlasna і «Нова Конча-Заспа» та 44 індивідуальних зблокованих будинків.

На даний момент на стадії будівництва знаходиться 3 комплексу, розташованих в Києво-Святошинському районі: ЖК «Нова Конча-Заспа» (с. Ходосівка), РК Vlasna (с. Ходосівка) і ЖК «Супутник Теремки» (с. Гатне).

У 2019 компанія AVM Development Group почне будівництво 2-х котеджних екогородка комфорт і преміум-класу (с. Ходосівка), а також пілотного проекту прибуткового будинку.

Сумарна житлова площа споруджуваних об’єктів складе 150 000 м2.

Джерело: n-k-z.com

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно