Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Іноземна компанія може стати на облік в контролюючому органі за місцем придбання нерухомості

7957.JPG
 

Іноземна компанія може стати на облік у контролюючому органі за місцем придбання об’єкта нерухомості з одночасним наданням документів, передбачених чинним законодавством. Про це розповіла ГФС в листі № 24798/6 / 99-99-11-02-02-15.

Відповідно до вимог п. 64.5 ст. 64 НК і п. 4.4 розділу IV Порядку обліку платників податків і зборів (далі – Порядок), у разі отримання іноземною компанією або організацією або дипломатичною місією майнових прав на нерухомість або землю в Україні, підлягають оподаткуванню, якщо спосіб та ціліотримання цього майна не потребують створення такою компанією (організацією) відокремленого підрозділу або постійного представництва нерезидента в Україні, такий нерезидент за місцезнаходженням відповідного об’єкта представляє в контролюючий орган дляпостановки на облік:

– Заява за формою № 1-ОПП (у розділі 9 заяви замість даних про керівника зазначаються відомості про представника);

– Копію витягу з торговельного, банківського або судового реєстру, виданого в країні реєстрації іноземної компанії,організації та легалізованого в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана ВР, яке супроводжується нотаріально посвідчених перекладом на українську мову (крім дипломатичнихмісій);

– Нотаріально завірену копію правовстановлюючих документів, якими підтверджується право власності на нерухомість або право власності, або користування земельною ділянкою, виданих та зареєстрованих на ім’я нерезидента уповноваженимиорганами України;

– Копії документів (з пред’явленням оригіналів), якими підтверджуються повноваження представника платника податків та відомості, зазначені в заяві.

Якщо іноземна компанія здійснює діяльність на території України, як то будівництво житлового будинку, то мова йде про господарську діяльність нерезидента на території України, умовою якої є обов’язкова реєстрація постійногопредставництва нерезидента в Україні у розумінні пп. 14.1.193 п. 14.1 ст. 14 НК.

Взяття на облік постійного представництва нерезидента здійснюється в порядку, визначеному п. 64.5 ст. 64 НК і розділу V Порядку.

Крім того, в розумінні статей 1 і 5 Закону «Про зовнішньоекономічну діяльність», представник іноземної компанії відповідає визначенню представництва, яке підлягає акредитації на території України.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно