Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Іноземні автомобілі можуть стати доступнішими для українців

 

У Парламенті зареєстровано законопроекти, які вирішать проблему авто на Єврономер.
15 червня Верховній Раді зареєстровані законопроекти № 8487 і № 8488, які вирішать проблему авто з Єврономер. Про це повідомила Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна. Текст законопроектів поки не оприлюднений.

Законопроектами передбачено зменшення акцизного податку з авто, скасування заборони на митне оформлення машин, які не відповідають екостандарти «Євро-5», а також посилення контролю за переміщенням і використанням транспортних засобів, зареєстрованих в іншихдержавах.

Передбачені наступні базові ставки акцизного податку: з бензиновим двигуном – 50 євро, з дизельним двигуном – 75 євро. До базових ставок будуть застосовуватися коефіцієнти.

Таким чином, розмір акцизного податку буде дорівнює базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна і коефіцієнт віку.При цьому коефіцієнт двигуна обчислюватися шляхом ділення обсягу двигуна на 1000, а коефіцієнт віку – це кількість повних календарних років з року, наступного за роком виробництва авто, до року визначення ставки податку.

Ніна Южаніна зазначила, що розраховані за новим принципом акцизи будуть значно менше тих, що діють зараз, а різниця в розмірі ставок для різних за обсягом двигуна авто не буде такою істотною.При цьому акцизний податок на старі авто буде вище за рахунок його збільшення на віковий коефіцієнт.

За її словами, прийняття змін дозволить не тільки зменшити вартість транспортних засобів, а й створить правові та економічні умови для реєстрації вже ввезених в Україну машин з іноземною реєстрацією.

Крім того, передбачено посилення контролю за переміщенням і цільовим використанням авто, завезених в режимах транзиту та тимчасового ввезення.Чітко прописано алгоритм взаємодії митників, поліцейських і прикордонників, передбачено створення автоматизованої системи обміну інформацією, Нацполіціі нададуть право перевірки авто з Єврономер, вводиться ряд обмежень на операції з такими авто,закладені штрафи за порушення митних правил.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно