Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Іноземці зацікавилися історичної нерухомістю Києва

2145.jpg
 

Квартири дореволюційної споруди займають в Києві друге місце за дорожнечею після елітного житла в новобудовах.

Квартири дореволюційної споруди займають в Києві друге місце за дорожнечею після елітного житла в новобудовах. Про це повідомляє Бізнес.Вестісо посиланням на главу наглядової ради ріелтерської палати України Віктора Несіна.”Такі квартири продаються не відразу, терміни експозиції досить часто обчислюються роками”, – зізналася фахівець з маркетингових комунікацій Address.ua Світлана Артюхова. А самим старим житловим будинком, яке є в базі об’єктів на Address.ua, є будинок по вулиці Покровській, 9б. Воно побудоване в 1810 р

За спостереженнями експерта ринку нерухомості Ірина Луханіна, попитом користуються будинки дореволюційної споруди, що пройшли хоча б часткову реконструкцію.Деякі з них викуповувалися цілком в період 1995-2005 року, проводилася повна реконструкція (мінялися перекриття дерев’яні на залізобетонні, всі інженерні мережі), а потім розпродавалися.”У цієї нерухомості три плюси: розташування в центрі, широкі стіни (0,8-1,2 м), високі стелі (3,5-4,5 метра). Але морально вони застаріли: проектом навіть гаряча вода не передбачена.Весь комфорт, який є – результат реконструкцій, а вони не завжди проводилися комплексно і грамотно “, – зазначив Віктор Несін.

За словами Ірини Луханіної, квартирами в історичних будинках цікавляться не лише кияни, а також москвичі та інші іноземні громадяни, які цінують архітектурні стилі. “Жителі українських регіонів, які купують квартири в столиці, тяжіють до новобудов.Таким покупцям треба до трьох машиномісць на сім’ю, а де це розмістити в центрі? “- Пояснює вона.

Але все ж популярність такого житла досить висока.І хоча, за даними експертів, основний інтерес покупців викликали квартири економ-сегменту на первинному ринку, квартири дореволюційної споруди займають друге місце за дорожнечею.В цілому, продавці дореволюційного житлового фонду центру Києва продають свої об’єкти за ціною від 30 до 45 тис. Грн. за кв. м. “Вони дешевші новобудов на 20-30%, тобто квадрат коштує 1,8-2,5 тис. у.о. Але оскільки у них зазвичай велика площа (трійка від 120 кв.м), в середньому пропозиція починається від 200 тис. у.о “, – уточнив Несін.

ТОП-5 квартир в столичних будинках дореволюційної споруди

1. Найбільш “стародавня” квартира, виставлена ​​на продаж – двокімнатна в царському будинку (вул. Олеся Гончара, 53) споруди 1870 Площа – 55 кв. м., Висота стель – 4 метри. Вартість – 1,640 млн грн. Квартира придатна для проживання, є меблі, але ремонт їй явно не завадить.

2. цінителів аури Подолу зачарує побудований в 1899 р будинок на вулиці Нижній Вал, 35.Дореволюційну трикімнатну квартиру вже перепланували в студію з сучасним ремонтом. Апартаменти площею 80 кв. м. і стелями 3,5 метра готові для проживання – є вбудована кухня і всі необхідні меблі. Ціна – 2,460 млн грн.

3.За 3034000 грн можна стати господарем троячки в самому центрі столиці – в царському будинку 1903 споруди по вулиці Михайлівській, 16а. Площа 84 кв. м., висота стель 3,5 метра, по два вікна в кожній кімнаті. Як стверджує продавець, в приміщенні частково зроблений ремонт і є меблі.

4. Старовинний будинок 1905 будівлі, в якому продають двокімнатну квартиру, розташований по вулиці Дмитрівська, 29в. Загальна площа – 48 кв. м., висота стель – близько трьох метрів. В квартирі зроблений ремонт, є вбудована кухня. Придбати її можна за 1,640 млн грн.

5.Самий “молодий” об’єкт в нашому рейтингу – однокімнатна квартира в будинку 1910 (пер. Михайлівський, 9б). Скромну площа цієї квартири (35 кв. М.), Компенсують високі стелі 4,20 метра. Це дозволило облаштувати тут другий рівень, де розмістили спальню.За цю крихітку “з історією” хочуть 1,570 млн грн.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно