Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інтергал-Буд відкрив нове футбольне поле в ЖК “Паркові Озера”

3573.jpg
 

23 квітня 2015 на території житлового комплексу «Паркові Озера» відбулося урочисте відкриття міні-футбольного поля зі спеціальним покриттям і професійним освітленням.

В рамках відкриття був проведений товариський матч між двома командами: «Інтергал-Буд» та «Дитяча спортивна школа №21».

Перший матч на новому футбольному полі видався цікавим, напруженим, і не по-дитячому азартним.Команди намагалися показати свою майстерність у безперервних атаках, контратаках і ударах по воротах. Юні спортсмени продемонстрували відмінну спортивну підготовку і хорошу гру. За результатами двох таймів перемогла команда «Інтергал-Буд» з рахунком 6: 5.

Про те, що Україна – футбольна держава, свідчить величезний інтерес, який викликав матч у жителів комплексу «Паркові Озера». Безліч уболівальників зібралося біля поля для того, щоб підтримати юних футболістів.

Після матчу Марина Теплюк, Маркетинг Директор компанії «Інтергал-Буд», вручила командам пам’ятні призи та подарунки і виступила з вдячною промовою:

«Ми дякуємо всім учасникам,« Дитяча спортивна школа №21 »за відмінну гру і компанію« Інтергал-Буд »зате, що дає можливість підростаючому поколінню розвивати свої таланти.І сьогодні ми дуже раді представити Вам нове футбольне поле, на якому мешканці та гості житлового комплексу «Паркові Озера» проведуть безліч захоплюючих матчів, і, можливо, незабаром зійдуть нові футбольні «зірки», адже майбутнє будується сьогодні».

«Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні.За історію свого існування компанія «Інтергал-Буд» пройшла стрімкий шлях розвитку і зайняла лідируюче положення на ринку будівельних компаній України.За час своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував понад 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 700 тисяч кв.м. У проектному портфелі компанії, крім реалізованих і поточних проектів, ще є проекти загальною площею більше 2,3 млн. кв.м.

«Паркові Озера» – житловий комплекс комфорт-класу побудований попрінціпу «місто вгородила». Розташований наліво березі Дніпра між станціями метро Лівобережна іДарніца. Загальна площа житлового комплексу становить 320 тис. кв.м., Будівництво ведеться в п’ять черг натерритории 10 га. Зараз комплекс налічує 9 будинків I, II і IV черг будівництва загальною площею 165 тис. кв.м., прицьому зводяться 3 будинки загальною площею-57 тис. кв.м., введення вексплуатацію яких запланований на 2015-2016 рр.

Джерело: intergal-bud.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно