Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інвестиції у світову комерційну нерухомість за рік склали $ 463 млрд.

2261.jpg
 

З початку 2014 обсяг угод з світової нерухомістю досяг $ 463 млрд, що на 23% вище показника трьох кварталів 2013 ($ 378 млрд).

З початку 2014 обсяг угод з світової нерухомістю досяг $ 463 млрд, що на 23% вище показника трьох кварталів 2013 ($ 378 млрд), підрахували аналітики компанії JLL, передає УНІАН з посиланням на Ведомости.

Найпривабливішою для інвесторів стала американська нерухомість

Майже половина від світового обсягу інвестицій припала на ринки Північної та Південної Америки – США, Бразилії, Мексики.За підрахунками JLL, в нерухомість цих регіонів з початку року було вкладено $ 207 млрд, що на 35% вище, ніж за дев’ять місяців 2013

Зростання активності на американських ринках відзначають і аналітики Cushman & Wakefield.Згідно зі звітом компанії, ринок Північної Америки виріс в основному за рахунок міжнародних гравців, які інвестували на 47% більше, ніж торік. Приміром, у США обсяг міжнародних інвестицій зріс на 43% за рахунок інвесторів з Канади, Китаю та Австралії.

В європейський ринок вклали $ 170 млрд.

На другому місці за інвестиційною привабливістю варто європейська нерухомість. За підрахунками аналітиків JLL, з початку року інвестори вклали в нерухомість Європи $ 170 млрд. Це на 26% більше, ніж за аналогічний період 2013

На європейському ринку нерухомості найпривабливішим для інвесторів містом залишається Лондон, вважають аналітики Cushman & Wakefield. “Лондон став найбільшим ринком у світі за обсягом міжнародних інвестицій”, – йдеться в звіті компанії.У нерухомість Лондона за рік було вкладено $ 47,3 млрд., Що на 40,5% вище торішнього показника.

Інвестиції в Азію скоротилися.

До нерухомості в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону інвестори торік поставилися спокійно.За підрахунками аналітиків JLL, з початку року в нерухомість цього регіону було вкладено $ 86 млрд, що на 4% менше аналогічного показника минулого року. “Інвестори хочуть інвестувати в Азію, і цей ринок особливо цікавий пенсійним фондам і страховим компаніям.Проте динаміка не настільки позитивна за рахунок економічної невизначеності та посилення вимог до позикового капіталу на деяких ринках “, – пояснюють аналітики Cushman & Wakefield.

Російський ринок втратив майже половину інвесторів.

Тим часом російський ринок нерухомості продовжує втрачати інвестиційний капітал. За підрахунками аналітиків JLL, за три квартали 2014 інвестори вклали в російську нерухомість $ 2,8 млрд, що на 43% менше, ніж за аналогічний період 2013″Інвестори побоюються ризиків, пов’язаних з напруженими відносинами між Росією і Заходом, нестабільністю в Україні, уповільненням економічного зростання і волатильністю обмінного курсу”, – пояснює керівник відділу досліджень компанії JLL Том Манді, слова якогонаводяться в повідомленні компанії.

Москва, яка традиційно перебувала в пріоритеті у інвесторів, у тому числі і міжнародних, втрачає статус найбільших інвестиційних ринків світу.За даними звіту Cushman & Wakefield, Москва покинула топ-20 найбільших інвестиційних ринків світу і займає тепер 29-е місце за обсягом інвестицій в світі. За підрахунками компанії, за рік (у період з III кварталу 2013 по II квартал 2014) В московську нерухомість інвестори вклали $ 6284000000, що на 13% менше, ніж у минулому періоді.”Значне падіння торкнулося міжнародних інвестицій, які скоротилися більш ніж на 50% порівняно з минулим періодом і перенесли Москву з 15-го на 48-е місце в рейтингу країн за обсягом міжнародних інвестицій”, – констатують аналітики Cushman & Wakefield.

“З урахуванням значного обсягу капіталу, який інвестори готові вкласти в нерухомість найближчим часом, ми прогнозуємо річний обсяг угод у секторі на $ 700 млрд. Останній раз такий результат був зареєстрований в 2006 р”, – Коментує керівник групи світових фінансових ринків та інвестицій компанії JLL Артур де Хааста.

Раніше УНІАН повідомляв, що вартість житлової нерухомості в Лондоні росла так швидко, що місцеві жителі втратили можливість купити собі житло.

Джерело: unian.net

Возможно, Вам также будет интересно