Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інвестиції в нерухомість в Грузії – Lisi Development презентував свої шедеври в Україні

 

Девелопер «Lisi Development» пропонує свої унікальні комплекси на ринку України.
«Lisi Development» – молода грузинська девелоперська компанія, заснована в 2010 році.Однак, незважаючи на свій порівняно молодий вік, вона вже встигла зарекомендувати себе на грузинському і ринку нерухомості двома унікальними проектами: «Lisi Green Town» в Тбілісі і житловим комплексом на гірськолижному курорті Кохта-Митарби.Тепер девелопер пропонує свої унікальні комплекси на ринку України.

Головна мета компанії – не тільки в тому, щоб створити сучасні комфортні ЖК з розвиненою інфраструктурою і вишуканою архітектурою, а перш за все у впровадженні в країну абсолютно нового, екологічно здорового стилю і способу життя.

Щоб втілити в життя свою мету, «Lisi Development» вибирає місця для зведення житлових комплексів в екологічно чистих частинах міста, попутно збільшуючи кількість зелених насаджень на території ЖК, а також використовує при будівництві сучасні енергоефективніматеріали і активно впроваджує екотехнології.

За заслуги в сфері нерухомого майна «Lisi Development» був неодноразово нагороджений міжнародними преміями, остання з яких була вручена в Києві.

«Lisi Green Town» – життя в зеленому куточку Тбілісі

«Зелене місто Лісі» – перший проект «Lisi Development» Його унікальність полягає в тому, що при його розвитку використовувався концепт 80:20.80 – це відсоток зелених насаджень і рекреаційних зон на території комплексу, яка становить 20 га, а 20% – площа, яку займають споруди. Серед останніх – багатоквартирні житлові будинки, дуплекси, таунхауси і приватні будинки – вілли.Для зручності і чудового відпочинку в комплексі є тренажерний зал з відкритим басейном і приголомшливим видом на місто, дитячі майданчики та облаштовані зони відпочинку, відкрита і крита парковки.

Крім того, на території комплексу знаходиться красиве озеро Лісі, біля якого обладнали чистий пляж і доріжки для прогулянок всією сім’єю.

«Kokhta-Mitarbi» – життя на курорті

ЖК «Kokhta-Mitarbi» також не зовсім типовий комплекс, адже розташований він у самого підніжжя гори Кохта, серед ялинових лісів і чудових ландшафтів.Його створення відбувається в кілька етапів, перший з яких вже практично завершено. Зведено 100-кімнатний готельний комплекс «ROOMS» і житлові апартаменти.Всього за планом проекту буде побудований готель «ROOMS» і 500 житлових апартаментів «під ключ» зі всіма необхідними меблями і технікою. На території курорту планують побудувати криті паркувальні майданчики, ресторани, кафе і додаткові зони для розваг і відпочинку.

Всі будівлі комплексу – чотириповерхові і побудовані так, щоб бути максимально енергоефективними.Так, наприклад, для стін були використані сучасні утеплювальні матеріали, які дозволяють підтримувати бажану температуру в приміщеннях і зменшити платежі за комунальні послуги.У кожної квартири є місце для зберігання гірськолижного інвентарю – крите або відкрите.

В недалекому майбутньому «Lisi Development» планує втілити в життя ще один проект Buknari Resort в Букнарі, на березі Чорного моря в 20 хвилинах їзди від Батумі.

Джерело: lisi.ge

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно