Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інвестиції в нежитлову нерухомість Європи збільшилися на 20%.

2076.jpg
 

У 2014 році інвестиції в нежитлову нерухомість Європи виросли на 20% до 175 млрд євро.

У 2014 році інвестиції в нежитлову нерухомість Європи виросли на 20% до 175 млрд євро. Про це повідомляє компанія Savills. Цей показник на 28% більше, ніж у середньому за останні вісім років.

Серед лідерів за приростом обсягу залучених інвестицій в нерухомість перші три місця займають Греція (на 390%), Іспанія (211%) та Ірландія (на 120%).Це пов’язано з тим, що проблема залучення інвестицій була поставлена ​​на державний рівень і досить успішно була вирішена. Влада зазначених держав запропонували для інвесторів більш вигідні умови.Ліквідацією великої стоку нерухомості займалися спеціальні організації: NAMA в Ірландії, Sareb в Іспанії та HRADF в Греції.

На тлі зростаючого інтересу до країн з відновлюваної економікою і раніше більше 70% інвестицій припадає на Великобританію, Німеччину і Францію.Крім цього, новою тенденцією 2014 стало вкладення коштів лише в об’єкти основних європейських столиць, а й в регіональну нерухомість. Особливо це торкнулося французьких і голландських регіонів. Прогнозується, що така тенденція збережеться і в 2015 році.Також експертами відзначається підвищена інвестиційна активність сімейних компаній, закритих фондів та спільнот. Саме вони в році, що минає уклали великі угоди (на суму понад 100 млн євро).

Джерело: delo.ua

Возможно, Вам также будет интересно