Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інвесткомпанія Dragon Capital купила найбільший ТРЦ у Львові

19086.jpg
 

Торгово-розважальний центр Victoria Gardens, загальною орендною площею понад 48 тис. Кв. м, був відкритий у Львові в 2016 році.
Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить до групи компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання торгово-розважального центру Victoria Gardens у Львові у двох турецьких приватних інвесторів.

Як повідомила прес-служба компанії Dragon Capital, сторони погодилися не розкривати вартість угоди.

Відзначається, що Victoria Gardens із загальною орендною площею 48 229 кв. м був відкритий в 2016 році і є найбільшим з трьох торгових центрів, що працюють зараз в місті.

«Ми раді оголосити про додавання першокласного торгово-розважального центру до нашого портфеля комерційної нерухомості.ТРЦ «Victoria Gardens» – наше перше придбання за межами Київської області, і, не випадково, він розташований у Львові, одному з найбільш динамічних міст України. Ми віримо в потенціал розвитку міста і цього недавно відкритого торгового центру.Зараз наша увага зосереджена насамперед на завершення будівельних робіт і притягнення до центру клієнтів за допомогою активного маркетингу, і зміцненні існуючого переліку орендарів », – підкреслив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

У прес-службі відзначили, що Victoria Gardens складається з двох основних торгових поверхів і двох парковок на 1500 автомобілів. Серед основних орендарів – Silpo, Foxtrot, Argo, New Yorker, LPP Group, Multiplex кінотеатр, розважальний центр Papashon і тренажерний зал King Fitness.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно