Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інвесторам запропонують взяти в оренду більше землі

6881.jpg
 

У листопаді цього року землеустроітельнаяслужба Одеської області планує продатьна земельних аукціонах права аренди7369,34 га землі. Інвесторам предложатвзять в користування землю для веденіятоварного сільськогосподарськоговиробництва.Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Загалом фахівці Головного управленіяДержгеокадастру Одеської області та еготерріторіальних органів включили в перелік інвестиційно-прівлекательнихземель 156 ділянок.

Наділи розташовані на території 11 районів області.Найбільше колічествоучастков планують віддати в оренду в Фрунзівському (27), Красноокнянському (25), Саратському (21), Комінтернівському (20) і Болградському (20) районах.Решта частьземель розташована у Великомихайлівському (12), Миколаївському (10), Тарутинському (8), Ананьївському (5), Біляївському (5) і Котовському (3) районах Одеської області.

Права оренди на земельні ділянки продадуть на відкритих конкурентних торгах.Зараз у землевпорядної відомстві оголосили 10 конкурсів для определеніяісполнітеля аукціону.

Джерело: ubr.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно