Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Інвестувати в нерухомість варто тільки якщо це 4-я або 5-я пачка грошей, яку теж треба витратити, – експерт

549.jpg
 

Зараз покупка нерухомості – далеко не кращий вибір для вкладення грошей. Про це в коментарі Finance.UA розповів керівник комітету з інформаційних технологій та аналітиці АФНУ Едуард Бразас.
“Хто може з упевненістю сказати, що через місяць військові дії закінчаться або не закінчаться? Або розкрутиться економіка через рік, чи ні? Зараз така ситуація, коли взагалі не зрозуміло, що далі буде.І в такій ситуації краще сидіти у високоліквідних активах та нерухомість до таких не належить. Для продажу нерухомості потрібні певні умови, час і т. д. Разом з тим гроші з депозиту зняти важче, але проте, більш реально це зробити досить швидко.

Золото продати якнайшвидше, ніж нерухомість. Тому зайти в нерухомість, яка приносить дохід, можна, але ціни на нерухомість поки такі, які за європейськими мірками дають хорошу прибутковість, а за нашими – слабку.Плюс сама по собі нерухомість – низько ліквідний актив, тому інвестувати в нерухомість варто тільки якщо це четверта або п’ята пачка грошей, яку теж кудись треба витратити “, – пояснив експерт.

Нагадаємо, за результатами 1 кварталу 2014відсоток інвестиційних угод на українському ринку нерухомості склав близько 20%, що в порівнянні з попереднім роком на 5-7% більше.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно