Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Італійські архітектори спроектували найвищий хмарочос на Землі

9686.jpg
 

Студія Carlo Ratti Associati поділилася начерками просто грандіозного концептуального проекту The Mile, який включає в себе найвищий в світі вертикальний парк із запаморочливою оглядовим майданчиком на вершині.

Унікальний скай-парк розробляється у співпраці з німецькою інжинірингової компаніейSchlaich Bergermann und Partner, а також студією дизайну Digital Design Studio Atmos.

Головна мета проекту The Mile – вийти на заповітну висоту в одну милю або 1 609 метрів.Це зробить вежу найвищою будовою на Землі за всю історію існування нашої цивілізації.

Увінчана загальнодоступною оглядовим майданчиком на висоті в милю, вежа буде відображає глобальне прагнення архітекторів до організації природної екосистеми.Фасад башти покриють рослинами і зеленню, які стануть домівкою для сотень видів тварин. Творці проекту кажуть, що це іхвертікальная інтерпретація Центрального парку на Манхеттені.

Для досягнення безпрецедентно високого рівня – вдвічі вище сьогоднішнього рекордсмена в особі вежі Бурдж-Халіфа, інженери розробили виключно легкий каркас вежі, стримуваний мережею натягнутих кабелів.Для підйому на саму висоту в башті буде функціонувати мережа панорамних капсул, що рухаються по спіралі, відкриваючи пасажирам безліч унікальних панорамних видів.

З місцем будівництва цього унікального архітектурного проекту його творці поки що не визначилися. Очікується, що буде обрано місто, що привертає найбільшу кількість туристів.Прем’єра проекту The Mile громадськості відбудеться в Каннах 16 березня 2016 року у виставці МIPIM-2016.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно