Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Італійці придумали хмарочос для проведення чемпіонатів з тенісу

 

Італійські архітектори зі студії Carlo Ratti Associati розробили проект хмарочоса, призначеного для гри у великий теніс. Об’єкт, що отримав назву Playscraper, сягатиме у висоту 92 метрів.
Як повідомляє New Atlas.com, Архітекторське бюро розробило цей проект спеціально для спортивної компанії RCS Sport. Хмарочос складатиметься з восьми блоків, в кожному з яких буде розміщений тенісний корт.При цьому бічні стіни будуть прозорими, в зв’язку з чим буде відкриватися панорамний вид на місто. На фасаді розмістять електронні панелі, по ним будуть транслювати тенісні матчі.

За словами архітекторів, каркас будівлі буде складатися з нержавіючої сталі, який буде базуватися на легкої сендвіч-конструкції. Це дозволить у разі потреби розібрати всю будівлю.

Загальна площа споруди – близько 5 тисяч квадратних метрів.Таким чином, за задумом авторів, мобільна будівля повинна відображати сучасну ситуацію в спортивному середовищі, де змагання не проходять в одному місці, а міняють локації протягом усього сезону.

Глава архітектурного бюро Карло Ратті вважає, що його проект стане “іконою в спортивному світі”. При цьому він не став говорити, в якому саме місті планує реалізувати задумку. Також нічого не сказав і про терміни реалізації проекту.

Джерело: nerukhomi.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно