Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Італійцям пропонують переселятися в море

 

Італійський дизайнер П’єрпаоло Лаззаріні пропонує незвичайний спосіб вирішення житлових проблем – він пропонує будувати житло прямо в море. І навіть розробив перспективний проект плавучого будинку.
З кожним роком на планеті залишається все менше землі для будівництва житла. Щоб вирішити цю проблему, італієць розробив проект плавучого будинку під назвою Wayaland. Таку ж назву отримає і перший селище на плаву, що складається з таких будинків.При цьому в ньому будуть не тільки житлові будинки, але і комерційні, включаючи готельний комплекс для туристів, пише Fresher.

Плавучий будинок Лаззаріні має форму піраміди – дизайнер запозичив її у пірамід індіанців майя і стародавніх японських храмів.Всі такі будинки будуть оснащені за останнім словом техніки, щоб бути максимально енергоефективними і незалежними.Життєзабезпечення будинків вестиметься за рахунок енергії сонця, хвиль і вітру: Лаззаріні пропонує оснащувати будинки сонячними колекторами і водними турбінами.

Проектна висотність плавучих будинків – до 10 поверхів (30 метрів над рівнем водної поверхні).Для їх спорудження пропонується використовувати вуглецеве волокно, скловолокно та метал. Причому будинки матимуть поверхи і нижче ватерлінії – в них будуть розташовані nехніческіе приміщення.Собщение між будинками буде можливо лише то по морю – для цього кожен будинок буде оснащений причалом для човнів.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно