Категории
16992.jpg
“К.А.Н. Девелопмент” побудує на місці “КиївЕкспоПлаза” в Києві житловий квартал
19.05.2017 Дайджест
 

ТОВ “К.А.Н. Девелопмент” планує реалізувати на місці діючого в столиці виставкового центру “КиївЕкспоПлаза” проект будівництва житлового кварталу “Файна Таун” на 7 тис. Квартир, повідомив почесний президент групи компаній KAN Development Ігор Ніконов.
“Ми купили” КиївЕкспоПлази “завдяки цьому проекту. Крок за кроком, з кожною чергою, до 2018 року його там не буде”, – розповів І.Ніконов в ході презентації проекту в середу.

За його словами, періметральний закритий житловий квартал “Файна Таун” класу “комфорт” розміститься на ділянці в 39 га між вулицями Салютна, Щербаківська, Естонська і Туполєва в районі столичних Нивок.

Як розповів І.Ніконов, будівництво першої черги стартувало кілька тижнів тому, введення в експлуатацію заплановано через 1,5 року. Загальна кількість черг в компанії поки не уточнюють.

Згідно з проектом, загальна площа квартир складе понад 320 тис. Кв. м.Інфраструктура кварталу також включає парковки на 5 тис. Машиномісць, 17 майданчиків для спорту, два дитячі садки, школи та торговий центр, які будуть будуватися паралельно з першою чергою. Середня поверховість ЖК складе шість поверхів.Також планується створення обслуговуючого ЖЕКу і забезпечення цілодобової охорони на території комплексу. Крім того, проект передбачає включення прилеглих до кварталу будинків в інфраструктуру “Файна Таун”.За бажанням їх мешканців, передбачається можливість забезпечення охорони їх будинків.

Згідно з проектом, всередині кварталу передбачено благоустрій пішохідних алей і зелених вулиць.

Як розповіла директор з маркетингу та продажу компанії KAN Development Анна Попруга, девелопер також облагородить прилеглий парк “Веселка”, організовує в ньому канатний містечко, майданчики для гри в доміно для літніх людей, а на місці недобудови зведе дитячий центрсучасного розвитку.

Як уточнили в компанії, загальна площа комерційних приміщень комплексу складе близько 13 тис. Кв.м. “Це невеликі приміщення на перших поверхах житлових будинків площею від 40 до 300 кв.м для розміщення фермерських магазинчиків, кафе, пошти, квіткових магазинів “, – розповіли в компанії.

При цьому в торговому центрі розмістяться фітнес-клуб, супермаркет та ін.”Уже сьогодні ми проводимо переговори з потенційними орендарями на предмет зацікавленості в проекті”, – відзначили в KAN Development.

Як стверджує почесний президент ГК KAN Development, ціни на житло в ЖК будуть стартувати від 15-16 тис. За 1 кв.м, також буде розроблена програма розстрочки до п’яти років. При цьому старт продажів, орієнтовно, запланований до кінця 2017 року.

Девелопером проекту виступає KAN Development, генеральним підрядником – KAN BUD, проектувальником – “Архиматика”.

ТОВ “К.А.Н.Девелопмент “створено в 2001 році. Портфель реалізованих проектів компанії в Києві включає ЖК” Комфорт Таун “, Central Park, ЖК бізнес-класу Tetris Hall, БЦ Senator, ТРЦ Ocean Plaza (партнери проекту столична Ukrainian Development Partners, UDP, і” К. А.Н.Девелопмент “), бізнес-центр класу” А “” 101 Tower “, ЖК Diamond Hill, ЖК” Паркове Місто “(партнери проекту UDP і” К.А.Н. Девелопмент “), ТРК Arena City, РК ARENA Entertainment, БЦ “Домінант”, комерційні паркінги “Білий Кашалот” і на вул. Володимирській, 49а, IQ Business Center.

Почесним президентом і співвласником ГК KAN Development є Ігор Ніконов (перший заступник голови Київської міськдержадміністрації; в кінці червня 2014 року заявив, що після призначення радником мера Києва Віталія Кличка передав бізнес в управління).

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

** *