Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін компенсував більше 800 мільйонів по “теплим” кредитами

5464646
 

Уряд у 2016 році виплатив населенню і об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) 844 мільйони гривень компенсації частини суми кредитів для реалізації заходів із підвищення енергоефективності житла.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності) з посиланням на главу Сергія Савчука.

“У 2016 році урядом виплачено 844 мільйони гривень безповоротної фінансової допомоги населенню та ОСББ на енергоефективні заходи. Зокрема, сім’ям, які придбали “негазові” котли за програмою, надано понад 36 мільйонів гривень. Тим, хто залучав кошти на покупку енергоефективних матеріалів і обладнання, – 783,81 мільйона гривень. Мешканці ОСББ отримали близько 23 мільйонів гривень допомоги на підвищення енергоефективності будівель”, – цитує прес-служба Савчука.

За даними відомства, в грудні виплачено 79,6 мільйона гривень відшкодування учасникам урядової програми з енергоефективності. Зокрема, фізичні особи, які придбали енергоефективні матеріали і обладнання в рамках програми, отримали компенсацію в сумі 68,92 мільйона гривень, а ОСББ і ЖБК отримали з державного бюджету 10,65 мільйона гривень відшкодування.

Джерело: unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно