Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін направив 400 млн грн на програму “теплих” кредитів

 

Кабінет міністрів України направив 400 млн грн на реалізацію у 2018 році програми підвищення енергоефективності в житловому секторі (програма “теплих кредитів”), 48% з яких буде направлено об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).
“Ефективність використання 1 грн витрат державного бюджету в одно- і двоквартирних житлових будинках в 10 разів вище, ніж в окремих квартирах у багатоквартирних житлових будинках”, – йдеться в пояснювальній записці до постанови.

Згідно з документом, з 400 млн грн, передбачених програмою енергоефективності на 2018-2020 рр., Кабмін визначив 190 млн грн на “теплі” кредити для ОСББ і житлово-будівельних кооперативів (ЖБК).Ще 202 млн грн будуть використані на “стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів”, інші 7,7 млн ​​грн – на відшкодування частини коштів на придбання котлів (крім газових і електричних).

Крім того, постанова передбачає державну підтримку впровадження електричного опалення в багатоповерхових будинках в містах, де це передбачено схемами теплопостачання.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко нагадав, що для фінансування енергоефективності ОСББ в цьому році також передбачено 1,6 млрд грн в рамках Фонду енергоефективності, повідомила прес-служба Кабміну.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно