Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін не буде скорочувати кількість одержувачів субсидій – Розенко

17797.jpg
 

За словами віце-прем’єра, зменшення кількості субсідіантов може статися лише природним шляхом – внаслідок зростання доходів українців.
Уряд не запроваджуватиме жодних додаткових обмежень або критеріїв для скорочення кількості одержувачів субсидій, заявив в ефірі одного з телеканалів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.”Ніяких штучних обмежень кількості одержувачів субсидій уряд не допустить. Ми не вводимо ніяких додаткових обмежень або критеріїв і не хочемо у когось відібрати субсидію або зменшити її розмір”, – сказав він.

За словами Розенка, зменшення кількості субсідіантов може статися лише природним шляхом – внаслідок зростання доходів українців.

“Зростання доходів громадян, з одного боку, з іншого – і позиція уряду в цьому питанні чітка і однозначна – підвищення цін на газ в цьому опалювальному сезоні не буде.Тому доходи людей збільшаться, вартість житлово-комунальних послуг залишиться незмінною і за рахунок цього кількість тих, хто отримує субсидії, може дещо зменшитися “, – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Розенко нагадав, що оформлення субсидії на наступний опалювальний період буде відбуватися автоматично.

“Всім, хто отримував субсидії раніше, на наступний опалювальний вона буде переоформлена автоматично, без додаткового звернення”, – додав чиновник.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно