Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін обіцяє реформувати будівельні норми

 

Кабінет міністрів прийняв рішення, спрямовані на гармонізацію державно-будівельних норм до стандартів Європейського Союзу та оптимізацію процедури і термінів їх обробки.
Про це розповів віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

За його словами, прийняті зміни дадуть можливість побудувати сучасні об’єкти і використовувати сучасні будівельні матеріали.

“Наші рішення також спрямовані на дерегуляцію будівельного бізнесу і усунення корупційних ризиків.Зокрема, передбачена можливість одночасної дії ДБН, розроблених за національними стандартами і тих, які гармонізовані з нормами ЄС, на всі об’єкти будівництва, незалежно від класу наслідків.Це приведення українського будівельного законодавства і систем нормування до європейських вимог. Крім того, спрощується процедура розробки ДБН, на 30 робочих днів скорочуються терміни перевірки і узгодження ДБН “, – зазначив Зубко.

Крім того, чиновник підкреслив, що твердження запропонованих змін дасть можливість застосовувати гармонізовані Єврокоди при проектуванні всіх об’єктів будівництва, усунути технічні бар’єри з ЄС в торгівлі, зокрема щодобудівельних виробів.

Віце-прем’єр-міністр додав, що відповідно до постанов уряду скорочується процедура узгодження ДБН ЦОВВ на 15 робочих днів, а також усувається обов’язковість перевірки ДБН сторонніми базовими організаціями (скорочення на 15 днів загальноготерміну розробки).

Джерело: epravda.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно