Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін пропонує Раді спростити приватизацію об’єктів незавершеного будівництва

7512.jpg
 

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді спростити механізм приватизації об’єктів незавершеного будівництва та забезпечити надходження коштів до державного бюджету. Про це йдеться у відповідному урядовому проекті закону № 3431.

Відповідно до законопроекту, об’єкт незавершеного будівництва, який пропонується до продажу під розбирання, може пропонуватися до продажу без земельної ділянки на підставі результатів вивчення попиту за рішенням державного органу приватизації.

Проектом закону передбачається, що право власності на об’єкт незавершеного будівництва виникає у покупця з моменту держреєстрації такого права за умови сплати ним у повному обсязі ціни продажу об’єкта приватизації.У разі продажу окремо від зазначеного об’єкта будматеріалів, які розміщуються на будівельному майданчику цього будівництва, або невстановленого устаткування, придбаного для функціонування об’єкта після завершення будівництва, право власності назазначене майно виникає у покупця з моменту сплати ним у повному обсязі ціни продажу такого майна.

При цьому встановлюється, що право власності на земельну ділянку, який приватизується разом з об’єктом незавершеного будівництва, виникає у покупця з моменту держреєстрації такого права за умови сплати ним у повному обсязі ціни продажу об’єктаприватизації.

Так, документом визначається перелік документів для державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва та для держреєстрації права власності на об’єкт такого будівництва, що підлягає приватизації.Наголошується, що держреєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва, придбаного на підставі договору, здійснюється на підставі такого договору.

Джерело: rbc.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно