Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін пропонує українцям знімати квартиру у держави

8966.jpg
 

Ціни, обіцяють нижчі, ніж у приватників.

Орендувати житло доводиться мільйонам українців. І ціни з кожним роком зростають.

У Львові однушка економ-класу коштує дві тисячі гривень. За ці ж гроші в Харкові аналогічну квартиру можна знайти хіба що на околиці.У столиці доведеться викласти в середньому п’ять тисяч. І це без комісії ріелтору. Ціни для більшості – захмарні. Спустити їх на землю намагаються в Мінрегіонбуді. Там розробили законопроект, який дозволить державі споруджувати “під оренду”.Квартири тут продавати не будуть.

“Квартири в цих будинках не можуть бути реалізовані на ринку взагалі. Може бути реалізований сам будинок, як бізнес.Вони не можуть бути приватизовані громадянами “, – уточнила Наталія Козловська, директор департаменту державних програм і розвитку житлового будівництва Мінрегіонбуду.

У Європі все життя на знімних квартирах живуть більше 70% городян.В Україні ж “вдома під оренду” з’являться в кожному обласному центрі. Поки – по одному. Здавати квартири будуть тільки людям з реєстрацією в конкретному місті.

Міністерство розраховує, що будувати будуть приватні компанії. Тільки українські, наполягають експерти.Інвестору стройка окупиться років через 5-10. Орендарям – з першого ж місяця.

“Приміщення в таких дохідних будинках будуть здаватися відсотків на 20-30% дешевше. Інакше нереалізованими будуть ці проекти”, – зазначила Світлана Бовсуновська, експерт з нерухомості.

Правда, коли почнуть будувати дешеве знімне житло, чиновники й самі не знають.

Джерело: segodnya.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно