Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін пропонує збільшити до 100 млн грн держпідтримку при купівлі доступного житла

18352.jpg
 

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді в доопрацьованому до другого читання проект закону “Про Державний бюджет України на 2018 рік” збільшити державну підтримку будівництва (придбання) доступного житла на 44 млн грн – до 100 млн грн.
Згідно з текстом доопрацьованого проекту держбюджету-2018, оприлюдненим на офіційному сайті Верховної Ради, Кабмін також пропонує виділити 300 млн грн на будівництво Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”, 200 млн грн – на будівництво Національногомеморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Переваги.

Крім того, пропонується виділити 90 млн грн на будівництво житла для службовців Державної служби з надзвичайних ситуацій, 31,4 млн грн – на будівництво житла для військовослужбовців Державного космічного агентства України.

Уряд у проекті держбюджету-2018 також передбачає додаткові витрати на реконструкцію і будівництво культурних об’єктів: 75 млн грн – на реконструкцію дендропарку “Софіївка”, 37,5 млн грн – на реконструкцію Жовківського замку, Харківського оперноготеатру, головного корпусу Університету ім. Франка у Львові, на будівництво корпусу Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова, 60 млн грн – на завершення будівництва незавершеного навчального корпусу Острозької академії.

Крім того, Кабмін планує виділити 68,4 млн грн на реконструкцію будівель у військовому містечку №36 в Києві для розміщення підрозділів Науково-практичного центру дитячої кардіології МОЗ України.

Раніше глава правління Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний висловив надію, що в 2018 році буде збільшено фінансування програми доступного житла до 1 млрд грн.

“Це надасть можливість забезпечити житлом 5 тис.сімей, або близько 15 тис. громадян “, – сказав він на прес-конференції в Києві, додавши, що відповідний проект постанови уряд схвалив 20 вересня 2017 року.

Згідно з даними Держфонду, за дев’ять місяців 2017 року за програмами Фонду житлом забезпечено понад 330 громадян України, до кінця року Фонд розраховує забезпечити житлом ще 100-120 сімей (приблизно 300-360 громадян).

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно