Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін схвалив законопроект про скасування внеску в інфраструктуру

 

Схвалений Кабміном законопроект пропонує скасувати пайовий внесок в розвиток інфраструктури населеного пункту.
Кабінет міністрів України схвалив законопроект Мінекономрозвитку про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційного клімату в Україні.Законопроект пропонує скасувати пайовий внесок в розвиток інфраструктури населеного пункту, повідомляє прес-служба Кабміну.

Цей проект закону вже зареєстрований у Верховній Раді (№ 6540 від 06 червня 2017р.).Комітет з питань економічної політики та експерти висловили деякі зауваження до законопроекту, тому Мінекономрозвитку доопрацювало його, а Кабінет міністрів прийняв відповідні зміни.

“Пайовий внесок в розвиток інфраструктури населеного пункту фактично виступає податком на інвестиційну діяльність, що встановлює суттєві бар’єри для бізнес-діяльності.Крім того, кошти, сплачені в якості внеску, не обов’язково йдуть на інфраструктуру, а оплата вартості приєднання до інженерних мереж сплачується замовниками окремо від пайового внеску “, – заявив Максим Нефьодов, перший заступник міністра економічного розвитку.

За даними рейтингу Doing Business 2017, існування пайового внеску збільшує витрати на адміністративні процедури в будівництві в Україні (за умови будівництва промислового об’єкту) в середньому до 15,2%.

За показником вартості регуляторних процедур України серед 185 країн світу посідає 175 місце. Гірше, ніж у нас, ситуація склалася тільки в Гвінеї-Бісау, на Гаїті, в Нігерії, Західному Березі і Газі, Боснії і Герцеговині, Зімбабве, Індії, Мадагаскарі та Афганістані.

Джерело: biz.liga.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно