Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін скасував єдине тарифоутворення на воду

6090.jpg
 

Уряд України в рамках удосконалення діючого механізму формування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення визначило, що такі тарифи будуть встановлюватися з урахуванням особливостей надання послуг підприємствамиводопровідно-каналізаційного господарства в регіонах країни.

Як повідомило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з посиланням на прес-службу віце-прем’єр-міністра – главу Мінрегіону Геннадія Зубка, відповідну постанову Кабінету міністрів прийняв на засіданніуряду в середу.

“Сьогодні на засіданні уряду ми схвалили постанову, яка припиняє застосування єдиного тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення”, – цитується в повідомленні Зубко.

При цьому він зазначив, що скасування єдиного тарифоутворення на такі послуги дозволить справедливо розподіляти витрати на централізоване водопостачання та водовідведення між споживачами, а водоканали невеликих міст формуватимуть окремі тарифи на такіпослуги.

“Сьогоднішнє рішення – яскраве свідчення того, що уряд рухається в системі координат децентралізації, віддаючи максимум повноважень та інструментів на місця”, – додав Зубко.

У цьому зв’язку в Мінрегіоні також нагадують, що до внесення зазначених змін до порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення в Україні діяв єдиний тариф на такі послуги для ліцензіатів всіх груп споживачів.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно