Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін у четвер має намір затвердити перелік об’єктів великої приватизації держвласності на 2018 р

 

Кабінет міністрів України на засіданні 10 травня має намір затвердити перелік об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації в 2018 році, про це йдеться в порядку денному засідання, розміщеному на сайті уряду.
Серед іншого Кабмін затвердить порядок продажу об’єктів великої приватизації держвласності, порядок передачі (повернення) функцій з управління майном держпідприємств, функцій з управління пакетами акцій (частками) у зв’язку з прийняттям рішення про приватизацію або проприпинення приватизації об’єкта приватизації та порядок подання уповноваженими органами управління державним органам приватизації пропозицій стосовно включення об’єктів права держвласності в перелік об’єктів, що підлягають приватизації.

На засіданні планується затвердити порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на підтримку впровадження ринку електричної енергії та правила надання доступу до інфраструктури об’єкту електроенергетики.

Крім того, уряд затвердить план заходів щодо впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання до 2020 року і розгляне деякі питання використання у 2018 році коштів загального фонду державного бюджету, передбаченихДержавному агентству автомобільних доріг.

Також уряд затвердить державну програму співпраці із закордонними українському на період до 2020 року, план заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки та схвалитьКонцепцію реалізації державної політики у сфері реформування системи державного фінансового контролю до 2020 року.

Кабмін має намір затвердити перелік адміністративно-територіальних одиниць, в яких шляхом наземного ефірного аналогового або цифрового мовлення поширюються програми держави-агресора і може здійснюватися тимчасове мовлення з використаннямрадіочастотного ресурсу України, в тому числі аналогове мовлення, на підставі дозволу, виданого Національною радою з питань телебачення і радіомовлення.

На засіданні також буде затверджено фінансовий план Державної акціонерної компанії “Ліки Украініˮ і фінансовий план Державного публічного акціонерного товариства” Національна акціонерна компанія “Украгролізінгˮ на 2018 рік.

На засіданні будуть розглянуті кадрові питання і питання з обмеженим доступом.

Початок засідання уряду під головуванням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно