Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін унормував механізм оплати за встановлення будинкових лічильників

 

Кабінет Міністрів України затвердив порядок і примірний договір про перерахування виконавцем комунальної послуги внесків за встановлення будинкових лічильників.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.”Уряд затвердив порядок та примірний договір про перерахування виконавцем комунальної послуги внесків за встановлення будинкових лічильників оператору зовнішніх мереж, які були оплачені споживачами і власниками приміщень з індивідуальним опаленням іводопостачанням “, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що це черговий підзаконний акт на виконання Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Ухвалення документа зобов’яже виконавців комунальної послуги перераховувати оператору зовнішніх інженерних мереж внески, сплачені споживачами і власниками приміщень з індивідуальним опаленням і водопостачанням за встановлення будинкових лічильників.Також визначено порядок і умови перерахування внесків і примірний договір, який прописує взаємини між виконавцем послуги та оператором зовнішніх мереж.

Прийняття постанови регулює питання тарифоутворення на теплову енергію та комунальні послуги за рахунок виключення плати за установку цих лічильників з тарифів.

Раніше Уряд затвердив вимоги і механізм інформування власників будинків про встановлення вузлів комерційного обліку (лічильників) теплової енергії та водопостачання.Співвласники повинні бути проінформовані про намір (не менше ніж за два місяці), вартості лічильника і проектних робіт. Також співвласникам надано право самостійного встановлення приладів обліку, що не вимагає узгодження від монопольних компаній.Це прискорить процес установки засобів обліку, що в подальшому буде сприяти економії споживання енергоресурсів і водопостачання.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно