Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін виділив ще 100 мільйонів на програму “теплих” кредитів

22d4e7bf7f0683769871b67b360fd148
 

Крім того, розмір компенсації суми кредиту на енергоефективне обладнання і матеріали для фізичних осіб буде збільшений до 35%.

“Це стосується програми” теплих “кредитів. І у нас сьогодні є необхідність доповнити її тим, щоб 100 мільйонів гривень додатково виділити на фінансування індивідуальних “теплих” кредитів”, – повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що розмір компенсації суми кредиту на енергоефективне обладнання і матеріали для фізичних осіб буде збільшений до 35%.

Механізм фінансування “теплих” кредитів передбачає відшкодування 20% суми кредиту (але не більше 12 тисяч гривень) для громадян при заміні газових котлів, 30% суми кредиту (але не більше 14 тисяч гривень) на енергоефективне обладнання і матеріали для фізичних осіб, 40% тіла кредиту (але не більше 14 тисяч гривень у розрахунку на одну квартиру) на енергоефективне обладнання і матеріали для ОСББ і житлово-будівельних кооперативів. При цьому отримують субсидію громадяни, яким компенсується 70% суми кредиту.

Джерело: economics.unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно