Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін вирішив, що бездомні матимуть право на отримання соцжитла

3159.jpg
 

Кабінет Міністрів встановив можливість реєстрації бездомних громадян для отримання соціального житла. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики.

На засіданні 25 березня уряд вніс зміни в порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього.

“Мінсоцполітики ініціювало прийняття даного рішення з метою забезпечення права бездомних на отримання соціального житла”, – сказано в повідомленні.

У ньому наголошується, що раніше для взяття громадян на соціальний квартирний облік була необхідна довідка про місце проживання та склад сім’ї.

Таку довідку видають підприємства та організації, що обслуговують житловий фонд, відповідно бездомні громадяни не мали можливості стати на соціальний квартирний облік.

Кабмін встановив, що при подачі пакета документів для взяття на соціальний квартирний облік бездомний громадянин замість довідки про місце проживання та склад сім’ї подає довідку про прийняття на обслуговування до установи для бездомних та довідку про реєстрацію місцяпроживання або перебування громадянина.

Як повідомляло агентство, Китай має намір інвестувати 15 млрд доларів у будівництво доступного житла в Україні.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно