Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін вводить новий порядок розрахунку субсидій на комуналку

17861.jpg
 

Тепер при призначенні субсидії будуть враховуватися доходи громадян за I і II квартали цього року.
Кабінет міністрів України з 1 жовтня вводить новий порядок розрахунку субсидій на житлово-комунальні послуги, згідно з яким при призначенні субсидії будуть враховуватися доходи громадян за I і II квартали цього року, повідомляється на сторінці Урядового порталу в Facebook.

“На новий опалювальний сезон 2017-2018 років – з 1 жовтня 2017 року – при розрахунку розміру субсидії будуть враховуватися доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III і IV квартал 2017 року “, – йдеться в повідомленні.

В уряді зазначили, що таке рішення було прийнято в зв’язку з тим, що соціально несправедливо брати до уваги минулорічні доходи громадянина, оскільки той міг весь минулий рік працювати і отримувати високу заробітну плату, а в цьому році звільнився іпотребує допомоги з оплати комунальних послуг.

Крім того, уряд врахував, що в травні-червні цього року виникли затримки з перепризначенням субсидій на літній період, тому що Фіскальна служба не змогла вчасно надати інформацію про доходи громадян за I квартал поточного року.Особливо помітно це було в великих містах.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно