Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін зареєстрував Фонд енергоефективності

 

А також призначив виконуючого обов’язки директора фонду.
Кабінет міністрів зареєстрував як юридичну особу “Державна установа” Фонд енергоефективності “, робота якого дозволить профінансувати проекти зі скорочення споживання енергоресурсів в різних галузях економіки, і призначив виконувачем обов’язківдиректора фонду Юлію Головатюк-Унгуряну, повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Згідно з повідомленням прес-служби, функціональних обов’язків в.о.директора фонду буде наповнення статутного капіталу, проведення переговорів з міжнародними партнерами і донорами, введення внутрішньої документації та укладення контрактів з незалежними членами наглядової ради фонду.

“Але, головне завдання в.о.директора фонду – якомога швидше запустити практичну реалізацію програм фонду, які будуть надавати громадянам фінансову і технічну підтримку для реалізації енергоефективних заходів », – заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіональногорозвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Він додав, що орієнтовно у вересні буде опубліковано оголошення про початок конкурсу на посади членів наглядової ради фонду.

За інформацією прес-служби, до призначення в.о.директора фонду Юлія Головатюк-Унгуряну працювала керівником сектора реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки і впровадження реформ при Мінрегіоні.

Зокрема, вона відповідала за реалізацію реформи енергоефективності та розробку профільних законопроектів і підзаконних актів у цій сфері.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно