Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін затвердить перелік не потребують дозволу на їх виконання будівельних робіт

17074.jpg
 

Кабінет міністрів України на засіданні, в середу, 7 червня має намір затвердити перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання.
Кабінет міністрів України на засіданні, в середу, 7 червня має намір затвердити перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, і по завершенню яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію і призначити урядовогоуповноваженого з гендерної політики.

Згідно з порядком засідання, розміщеному на сайті уряду, дані питання на засіданні представить віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко і міністр юстиції Павло Петренко,відповідно.

Кабмін має намір затвердити критерій, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в сфері містобудування і визначається періодичність проведення планових заходів державного контролю органами державногоархітектурно-будівельного контролю.

Уряд має намір затвердити план заходів щодо реалізації концепції популяризації України в світі і просування інтересів України в світовому інформаційному просторі.

Кабмін планує затвердити перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Уряд має намір затвердити фінансовий план державного підприємства “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “на 2017 рік і розглянути деякі питання діяльності НАК” Нафтогаз України “.

Кабмін має намір внести зміни до переліку обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу, і доказів існування таких обставин, а також внести зміни в порядок складання, розгляду,затвердження і основним вимогам до виконання кошторисів бюджетних установ.

Уряд має намір розглянути порядок оптимізації діяльності слідчих ізоляторів, установ виконання покарань та підприємств установ виконання покарань.

Джерело: interfax.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно