Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін затвердив Національний план дій з енергоефективності до 2020 року

7860.jpg
 

Про це повідомили в прес-службі Кабінету міністрів України.

Як наголошується в повідомленні, вказаним документом планується досягти національної мети з енергозбереження в розмірі 9% від середнього кінцевого внутрішнього енергоспоживання за період протягом 2005-2009 рр., Що становить 6 млн 501 тисяч тонн нафтового еквівалента. Також, документ містить проміжну мету – в 2017 році скоротити енергоспоживання в розмірі 5%.

Також Кабмін прийняв пакет законопроектів для вирішення проблем валютних кредитів і іпотек.

Всі ці заходи планується реалізувати в чотирьох основних секторах кінцевого споживання енергії: побутовому секторі (де очікується найбільший ефект), секторі послуг (до якого, в тому числі, входить енергоспоживання бюджетними установами), в промисловості і натранспорті.

Також план дій передбачає вдосконалення нормативно-правової бази у сфері енергоефективності, послідовне впровадження європейських підходів до реалізації державної політики у цій сфері.

Варто зазначити що, затверджений план є одним з основних зобов’язань у рамках імплементації Директиви 2006/32 / ЄС про енергоефективність кінцевого використання енергії та енергетичних послуг.

Джерело: budport.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно