Категории
Ukraine's former Deputy Prime Minister Volodymyr Groysman speaks during a session of the parliament in Kiev, November 27, 2014. The Ukrainian parliament on Thursday elected Groysman to the powerful post of speaker. Under Ukrainian law, the speaker is the first to stand in for the president if the head of state is unable to fulfil his duties. REUTERS/Gleb Garanich (UKRAINE - Tags: POLITICS)
Кабмін затвердив план пріоритетних кроків на 2016 рік
27.05.2016 Законодательство
 

Кабінет міністрів затвердив план пріоритетних кроків на 2016 рік. Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду в п’ятницю.

Після затвердження плану дій прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що він буде доопрацьований секретаріатом спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі відповідно до обговоренням.

Також прем’єр зазначив, що перший звіт про виконання плану пріоритетних кроків уряду на 2016 рік буде в липні.

“Я думаю, що перший такий звіт, проміжний, ми зробимо в липні. Коли міністерства з трибуни будуть звітувати, які цілі були поставлені, що конкретно зроблено, що знаходиться в роботі”, – заявив Гройсман.

Прем’єр також запевнив, що звіт буде публічним.

Крім того, що заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявляв, що результатом реалізації плану уряду повинна бути приватизація 345 державних підприємств, економія державних коштів, ремонт 1,7 тис.км автодоріг, ліквідація не менше 50 бар’єрів для бізнес та інші.

Джерело: epravda.com.ua

Читайте также

** *