Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін збільшив кошторисну вартість проектів будівництва з 100 до 400 млн грн

6253.jpg
 

Раніше кошторисна вартість для проектів, які повинні отримати затвердження Кабміну, становила 100 млн грн.

Також передбачено, що експертиза кошторисної частини проектів будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державнігарантії, буде обов’язковою лише у випадку, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тис. грн.

Згідно з постановою №665 від 26 серпня, опублікованому на сайті уряду 9 вересня, Кабмін збільшив кошторисну вартість проектів будівництва, які повинні затверджуватися обласними державними адміністраціями з 30-100 млн грн до 120-400 млн грн, адержавними підприємствами і виконавчими органами сільських і міських рад – з 30 млн грн до 120 млн грн.

Кабмін визначив, що затвердження проектів будівництва, що реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, здійснюєтьсяне пізніше ніж у тримісячний строк з дати направлення звіту замовнику будівництва за результатами проведення експертизи у випадках, передбачених законодавством.

Джерело: br.mirkvartir.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно