Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кабмін збільшив статутний капітал Фонду сприяння молодіжному будівництву

567
 

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду у вівторок. “Проект передбачає збільшення статутного капіталу на 24 млн грн, що дасть можливість забезпечити потребу молодих сімей та одиноких молодих громадян в пільговому кредитуванні”, – сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк під час засідання.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив апарату Кабміну проаналізувати ефективність роботи Фонду та надати інформацію міністрам.

“У нас в країні є Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, але чи є у нас сприяння молодіжному будівництву? Нам потрібно проаналізувати діяльність Фонду. Скільки він адмініструє коштів, скільки ми витрачаємо на його утримання”, – сказав він.

У свою чергу, міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив, що в даний час діяльність Фонду фактично заморожена. “Фонд не наповнюється з державного бюджету. Зараз тільки по кредитах, які видані в попередні роки, частково погашаються відсотки. За новими кредитами Фонд не погашає відсотки, фактично там робота заморожена. Нам потрібно думати, як відновити його діяльність”, – зазначив міністр.

Джерело: interfax.com.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно