Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Канадською компанією буде збудовано 5 сонячних електростанцій в Україні

17805.jpg
 

Канадці зробили першу інвестицію в рамках договору про ЗВТ з Україною.
Прес-служба TIU Канада повідомила, що компанія інвестувала 14 млн. Євро в будівництво сонячної електростанції (СЕС), потужність якої складе 10,5 МВт, і яка буде розташовуватися в Нікополі (Дніпропетровська обл.).

Відзначається, що канадська компанія має намір побудувати в Україні всього п’ять СЕС, з ніходну в Дніпропетровській області, одну в Херсонській області, і три в Ніколаевскойобласті.

Місце під будівництво першої СЕС підібрав підрядник Helios Strategia.Станцію розмістять на території Нікопольського феросплавного заводу, де є доступ до всемнеобходімим комунікацій.

Уточнюється, що інвестор використовує для фінансування проекту 30% власного капіталу і 70% позикового.

Введення станції в експлуатацію намічений на жовтень-листопад 2017 року. Решта чотири запланованих сонячні електростанції розраховують побудувати до літа наступного року.Сумарна потужність чотирьох СЕС повинна досягти 80 МВт, а інвестиції в їх будівництво складуть 80 млн. Євро.

У TIU Канада пояснюють свої інвестиції в «зелену» енергетику України найвищим “зеленим” тарифом в Європі, стабільним грошовим потоком до 2030 року, швидким будівництвом і великою кількістю підрядників, а також здешевленням вартості будівництва.

Власником TIU Канада є інвестиційна компанія Refraction Asset Management (RAM), Калгарі, Канада.

Джерело: knk.media

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно