Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Капіталовкладення в нерухомість Києва за рік збільшилися на 20%

1201.jpg
 

У вересні за результатами всіх проведених протягом місяця угод в Києві, співвідношення продажу до оренди склало 65% на 35% на користь угод з оренди нерухомості.
Як передає Finance.ua, сегмент до $ 40 тис. У вересні зайняв частку 5% від загальної кількості угод. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість угод в цій ціновій категорії виросло в 6 разів. У сегменті $ 40-80 тис. Було проведено 45% угод.У кількісному відношенні це в 2 рази більше результатів сентября-2013. У даних сегментах користувалося попитом одно-двокімнатне житло в усіх районах столиці.

“Значне зростання показників в нижньому ціновому сегменті можна пояснити загальним зниженням вартості об’єктів до 20%. Якщо раніше в категорію до $ 40 тис. Потрапляла дуже вузька вибірка пропозицій, то за останні півроку вона розширилася.Також попит на бюджетне житло активно формували приїжджі з Донбасу та Криму і кияни, які вилучивши свої депозити з банків, прийняли рішення вкласти їх у нерухомість.Продовження цих тенденцій ми очікуємо до кінця осені “, – коментує тенденції ринку бюджетного житла Галина Мельникова, енеральний директор АН” Благовіст “.

Цінова категорія $ 80-100 тис. За підсумками вересня склала 15%.За кількістю операцій зростання склало в 1,8 разів у порівнянні з торішніми показниками.

В категорії об’єктів вартістю $ 100-150 тис. Угоди склали 21%. Цей сегмент був лідером за рівнем капіталізації, яка склала в даному діапазоні $ 7 млн.

Категорія $ 1 млн.935 тис. – $ 2 млн. 580 тис. Склала 9%. Квартири вартістю 2 млн. 580 тис. Дол. – 3 млн. 870 тис. Грн. зайняли частку 5%. У цих категоріях серед покупців були популярні будинку сучасної забудови в Печерському, Подільському та Оболонському районах столиці з якісним ремонтом.

Найбільш доступними квартирами, проданими в вересні, стали: однокімнатна “гостинка” по вул. Ушинського (Солом’янський р-н), площею 22 кв. м., за ціною 382 тис. грн. ($ 29 тис. 600). Кілька аналогічних пропозицій за ціною до 451тис. грн. ($ 35 тис.) Були реалізовані в Святошинському і Дарницькому районах. Решта покупки стартували від позначки в 516 тис. Грн. ($ 40 тис.).

“Сьогоднішній покупець нерухомості – вимогливий до об’єкта і до якості роботи ріелтора.Вони звертають увагу на характеристики будинку, стан квартири, прилеглу інфраструктуру. Вони готові платити тільки за якісну послугу і відповідну по параметрам квартиру.Це варто враховувати і власникам квартир, що продаються і ріелторам “, – уточнила Галина Мельникова.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно